Новости од Инсајдер

10 October, 2017 - 14:43
инсајдер

НОВОСТИ ОД ИНСАЈДЕР ...

читајте редовно

Интервју со Сања Арсовска

Улогата на младата и убава секретарка во Инсајдер и беше доделена на Сања Арсовска. Со оваа прекрасна и талентирана актерка ... повеќе

Интервју со Горан Ников

Горан Ников е еден од најмладите актери во екипата која што го снимаше Инсајдер. Тој во серијата го игра ... повеќе

Интервју со Габриела Петрушевска

Улогата на репортерка во Инсајдер ја толкува прекрасната Габриела Петрушевска. Оваа талентирана актерка ... повеќе

Веста е прочитана 1165 пати

Copyright 2015 Телевизија Телма. Сите права се задржани. Текстов не смее да се печати или емитува, во целина или во делови, без договор со Телевизија Телма.